Hlavní stránka » Naše produkty


Protopan® BOX

Kompletní sada pro celkovou péči o atopickou pokožku zvenku i zevnitř.

Local cream - vyživující krém na ekzematická ložiska pro obnovu kožní bariéry
Body Lotion - tělové mléko k promazávání pokožky celého těla (ideálně po koupeli)
Lactobacillus + inulin - speciální probiotika vhodné pro atopiky
Omega 3&6 - rostlinné omega mastné kyseliny
pH balance - směs minerálních látek pro odkyselení organismu

Více informací

Cena: 1 590  Kč

Počet kusů: - +

Protopan® Local Cream

Promašťovací krém pro lokální použití na exematická ložiska. Dodává hluboko do kůže potřebné složky pro tvorbu účinné kožní bariéry, která brání vnikání škodlivých a dráždivých látek. Krém je vhodný pro suchou až velmi suchou atopickou pokožku, kterou napomáhá promastit, zklidnit a následně regenerovat. Neobsahuje parfemační přísady, nedráždí a je velmi dobře snášen.

Obsah balení: 50 ml

Více informací

Cena: 289  Kč

Počet kusů: - +

Protopan® Body Lotion

Tělové mléko jako lehčí forma promašťovacího prostředku pro suchou až velmi suchou atopickou pokožku se sklonem k šupinatění.

Přípravek je určený k péči o pokožku celého těla, ideálně do 3 minut po každé koupeli. Velmi snadno se roztírá a díky vhodně zvolené receptuře napomáhá pokožku promastit, zklidnit a následně ji regenerovat. Neobsahuje žádné parfemační složky, proto nepůsobí dráždivě a je velmi dobře snášen. Nanáší se dvakrát denně v tenké vrstvě a jemně se vmasíruje do kůže.

Obsah balení: 150 ml

Více informací

Cena: 360  Kč

Počet kusů: - +

Protopan® Shower Oil

Sprchový olej šetrně myje a pečuje suchou atopickou pokožku. Lze použít na celé tělo a po umytí zanechává pokožku příjemně vláčnou.

Nepůsobí dráždivě, je velmi dobře snášen a je vhodný pro děti i dospělé. Do 3 minut po koupeli doporučujeme kombinovat s promaštěním celého těla mlékem Body Lotion.

Obsah balení: 250 ml

Více informací

Cena: 295  Kč

Počet kusů: - +

Protopan® Lactobacillus + inulin

Probitický doplněk stravy s obsahem odolných živých kultur Bifidobacterium longum, Lactobacillus casei a Lactobacillus rhamnosus. Inulin zajišťuje, že kultury přežijí jak v tobolce, tak cestu až do tlustého střeva, kde zajišťují správnou funkčnost pro zdravou pokožku.

Obsah balení: 60 tobolek, celkem 22,5 g (5 mld. CFU v jedné tobolce)

Více informací

Cena: 396  Kč

Počet kusů: - +

Protopan® Omega 3&6

Obsahuje olej z hadince jitrocelového s jedinečným obsahem esenciálních mastných kyselin pro dokonalou výživu atopické pokkožky. Obsahuje velké množství polynenasycených mastných kyselin n-3 a významné množství n-6 kyseliny gama-linolenové (GLA).

Obsah balení: 60 tobolek, celkem 42,6 g

Více informací

Cena: 239  Kč

Počet kusů: - +

Protopan® pH balance

Unikátní složní napomáhá odkyselení organismu, které má příznivý vliv k udržení optimálního pH pokožky. Obsahuje směs minerálních látek a stopových prvků, jako je sodík, draslík, vápník, hořčík, železo, mangan, měď, molybden a selen, které mají celou řadu dalších příznivých účinků.

Obsah balení: 300 g (balení na 1 měsíc užívání)

Více informací

Cena: 427  Kč

Počet kusů: - +

Protopan® SUN Protect

Opalovací krém, který je ideálním prostředkem chránícím suchou atopickou pokožku před účinky slunečního záření. Vysoce účinná kombinace filtrů zaručuje stejně dlouhou ochranu před UVA i UVB zářením.

Neobsahuje parfemaci, nepůsobí dráždivě a je velmi dobře snášeno. Obsažený panthenol vyživuje pokožku. Rychle se vstřebává a je vhodný pro děti i dospělé.

Obsah balení: 200 ml

Více informací

Cena: 259  Kč

Počet kusů: - +