Hlavní stránka » Naši partneři


 

   

 

 

Lékárny BENU jsou druhou největší lékárenskou sítí v České republice s působností po celé Evropě. Zahrnutí více jak 200 lékáren a e-shop www.benu.cz . Internetové objednávky je možné vyzvednout zdarma v jakékoliv lékárně BENU.

 

 

 

 

ProZdravi.cz

 

ProZdravi.cz - Internetový obchod s 11 letou tradicí specializovaný na produkty pro zdraví je největším internetovým obchodem s doplňky stravy, přírodní kosmetikou, zdravotními přístroji a zdravou výživou v České republice. Vítěz hlasování zákazníků Shop roku 2012 v kategorii krása - zdraví.

www.prozdravi.cz

 


 
 

Cílem projektu Pilulka.cz je nabídnout zákazníkům možnost nákupu lékárenského a přidruženého sortimentu v široké síti lékáren, které jsou provozovány zkušenými farmaceuty s vysokou profesionální odborností. Lékárny do projektu Pilulka.cz jsou vybírány selektivně na základě plnění přísných kvalitativních parametrů.

www.pilulka.cz

 


 
 

PROATOPIC.cz - Jsme nově vzniklá společnost, které není lhostejná problematika svědivých kožních chorob, zabývající se vhodným a skutečně funkčním oblečením nejen pro lidi s atopickým ekzémem. Navštivte naše nové internetové stránky, kde naleznete podrobné informace k našemu produktu. Budeme se těšit.

www.proatopic.cz

 

 

   

MJ-krása a zdraví - Rodinná firma s tradicí od roku 1997. Nabízí Vám široký sortiment léčivých přípravků, potravních doplňků, vitamínů, čajů a dále kvalitní kosmetiku a drogistické zboží.

www.mj-krasazdravi.cz

 

     

Lékárny Alphega - Jsou lékárny, jejichž prioritou je péče o Vaše zdraví a odměnou Vy jako spokojený zákazník. Lékárny, které si každého zákazníka váží, přistupují k němu odborně, individuálně a s ochotou. V současnosti je naleznete na 201 místech po celé České republice. 

www.alphega-lekarna.cz