Ekzém kolem očí krém dokonale promastil

Nedávno jsem vám posílala dotaz, zda máte k dispozici vzorek krému, jelikož jsem alergická na jakýkoliv krém na oční partie. Po nanesení krému mi víčka zčervenají, natečou, svědí. Napsal jste mi, že vzorky nemáte a tak jsem to riskla a objednala si vámi nabízený krém. Se strachem jsem se jím...

Local Cream mi přinesl úlevu od svědění

Atopický ekzém mě trápí celý život. Zatím jsem neobjevila nic, co by mi rychle a účinně ulevilo od příznaků. Již po prvním použití Local creamu jsem pocítila úlevu a po pár dnech kůže vypadala úlně jinak.

Protopan zatáhl otevřené rány a ulevil od suché kůže

Krém se mi hodně se osvědčil, po namazání jsem cítila, jak mi zatahuje otevřené rány a poté úlevu od suché kůže.

Syna trápila lupénka na chodidlech, Protopan box překvapivě zabral

S lupenkou u syna bojujeme už 3 roky. Zprvu jsme dostávali mastičky s kortikoidy, které ale problém neřeší, jen trochu uleví. Bohužel efekt nebyl nijak dlouhodobý a tak jsme pátrali dál. Vyzkoušeli jsme i excimerový laser, jehož účinek byl o poznání lepší. Je to ale časově i finančně náročná...

Promašťovací mléko zklidnilo můj mokvající ekzém

Několik měsiců jsem měla problém s ošklivým mokvajicim ekzémem. Našla jsem info o Protopanu. Hlavně mě zaujalo že se na něm podílel člověk, který s ekzémem problémy měl. Koupila jsem si promašťovací mléko, které už několik měsíců používám a jsem s ním nadmíru spokojená, moc mi pomohl. Ekzém se...

Akutní atopicky ekzém je po třech dnech pryč

Chci Vám moc poděkovat. Pracuji jako zdravotní sestra domácí péče. 12 let má dcera silný  atopický ekzém. Nic nezabíralo, jen chvilkově kortikoidy. Objednala jsem promašťovací krém a během 3 dnů je akutní ekzém pryč. Nikdy bych tomu nevěřila, ale stalo se. Získali jste v nás věrné zákazníky.

Protopan Local Cream

Atopická dermatitida mě trápila od 13 let, Protopan mě zbavil kortikoidů

Od 13 let trpím atopickou dermatitidou a zkoušel jsem snad všechny dostupné přípravky pro atopiky. Zkusil jsem si objednat promaštující krém a za 2 měsíce jsem přestal požívat kortikoidy.

Atopický ekzém na rukou mi komplikoval práci s keramikou

S manželem (je nám přes padesát) máme poslední leta velké problémy s pokožkou na dlaních, já na celých rukou. Už po vypotřebování vzorků jsme zaznamenali zlepšení, krém navíc velmi příjemně voní. Zakoupila jsem proto celou velkou kompletní sadu manželovi jako dárek. Z velkého balení krému...

Na atopický ekzém u dětí pomáhají i doplňky stravy

Dcerka používá Vaše přípravky na atopický ekzém. Máme i řadu "péče zevnitř" a chci jenom poděkovat! Malá má pokožku po celém těle jako miminko, tak jak už dlouho neměla a po ekzému ani památky!

Po měsíční kúře Protopan mám lepší kůži a lépe spím

Velice se mi líbí, že se zabýváte nejen atopickou kůží, ale i důvody, proč tomu tak je. Po zhruba měsíčním užívání celého balíčku mám lepší kůži a lépe se mi spí. Rozhodně doporučuji všem, koho až do teď otravovalo svědění a nepříjemně suchá pokožka!

Skvelý produkt aj prístup

Veľmi som spokojená ako s produktom, tak aj s celkovým prístupom a jednanim vašej firmy. Určitě možem len odporučit.

Vše zevně i vnitřně je super na mou seborea

Jsem uživatelem zhruba 3/4roku... Vše zevně i vnitřně je super na mou seborea. Možná by bylo fajn šampon na vlasy, nebo máte?

Celá recenze Jindřiška
  • 6
    let na trhu
  • 32 869
    spokojených klientů
  • 162 703
    prodaných produktů

Pošlete nám i Vaši zkušenost s Protopanem

info@protopan.cz