Protopan Complete

Měla jsem celý box a byla mile překvapena účinkem

Protopan mohu po svých zkušenostech jedině doporučit. Krém i tělové mléko je úžasné a užívání doplňků stravy má velký smysl. Vždy jsem měla celý box a pokaždé jsem byla mile překvapena účinkem. Local Cream je za mě TOP!

Celá recenze Andy Čížková
Protopan Complete

Použila jsem 2 boxy a atopický ekzém zmizel

Použila jsem 2 boxy Protopan Complete a atopický ekzém, který jsem měla několik let na čele, mi úplně zmizel.  Od té doby, co jsem kůry využila, mám klid. A to mi kožní lékařka řekla, že se ekzému nikdy nezbavím. Moc děkuji, že něco takového, co funguje, existuje.

Celá recenze Jana Petličková
Protopan Complete

Protopan mi zahojil ekzém na rukou

Dobrý den, také se musím podělit o pozitivní účinky Protopanu. Exemem trpím od dětství, je mi  34 let a od porodu 2 dětí se mi exem extrémně zhoršil a mám ho na dlaních a prstech už asi 6 let. Vyzkoušela jsem snad vše, o penězích investovaných do různých krémů a mastí ani nemluvím....

Protopan Complete

Vaše řada Protopan nemá chybu

Užívám na seboreu. Protopan jsem poznala na Facebooku. Na obličej používám Local Cream, na tělo Body Lotion, pH balance do vody a zapíjím lactobacily. To mi pomáhá a jsem zklidněna. Vaše řada výrobků nemá chybu. Přeji, ať nemusíte zdražovat. Dík za vás, za mne velká 1.

Celá recenze Jindřiška Samolejová
Protopan Complete

Byl jsem závislý na masti s kortikoidy, s Protopanem jsem ji mohl vysadit

Vyzkoušel jsem již mnoho krémů a BYL závislý na kortikoidech. Protopan užívám necelých 10 dní a kůže je jako znovuzrozená. Kortikoidy jsem za celých 10 dní nemusel použít, což se za poslední 3 roky nestalo!!!

Syna trápila lupénka na chodidlech, Protopan box překvapivě zabral

S lupenkou u syna bojujeme už 3 roky. Zprvu jsme dostávali mastičky s kortikoidy, které ale problém neřeší, jen trochu uleví. Bohužel efekt nebyl nijak dlouhodobý a tak jsme pátrali dál. Vyzkoušeli jsme i excimerový laser, jehož účinek byl o poznání lepší. Je to ale časově i finančně náročná...

Na atopický ekzém u dětí pomáhají i doplňky stravy

Dcerka používá Vaše přípravky na atopický ekzém. Máme i řadu "péče zevnitř" a chci jenom poděkovat! Malá má pokožku po celém těle jako miminko, tak jak už dlouho neměla a po ekzému ani památky!

Atopický ekzém na rukou mi komplikoval práci s keramikou

S manželem (je nám přes padesát) máme poslední leta velké problémy s pokožkou na dlaních, já na celých rukou. Už po vypotřebování vzorků jsme zaznamenali zlepšení, krém navíc velmi příjemně voní. Zakoupila jsem proto celou velkou kompletní sadu manželovi jako dárek. Z velkého balení krému...

Po měsíční kúře Protopan mám lepší kůži a lépe spím

Velice se mi líbí, že se zabýváte nejen atopickou kůží, ale i důvody, proč tomu tak je. Po zhruba měsíčním užívání celého balíčku mám lepší kůži a lépe se mi spí. Rozhodně doporučuji všem, koho až do teď otravovalo svědění a nepříjemně suchá pokožka!

Skvelý produkt aj prístup

Veľmi som spokojená ako s produktom, tak aj s celkovým prístupom a jednanim vašej firmy. Určitě možem len odporučit.

Ekzém, zhoršený vlivem stresu ve škole, kompletní řada sklěle zvládla

Už jsem učinila dříve jednu objednávku pro dceru a musím poznamenat, že fungujete neméně skvěle jako Vaše výrobky. Vaše výrobky jsou skvělé s takřka okamžitým účinkem a bez nežádoucích vedlejších reakcí. Naše první objednávka byla s ? co se týká výsledků, ale těmi jsme nadšeny - tedy hlavně...

Celá recenze Nataša Z.

Kompletní sada Protopan začala hojit 13 let trvající atopický ekzém

Objednala jsem si u vás celou sadu Protopan. Stal se snad zázrak. Můj všemu odolávající atopický ekzém se začal hojit. Za 13 let trvajících nepříjemných projevů jsem přitom vyzkoužela nespočet "zcela zaručených" přípravků. Děkuji Vám za Protopan.

Skladem Akce Doprava zdarma

Měsíční kůra 5 základních přípravků pro celkovou péči o atopickou pokožku. Obsahuje lokální krém a tělové mléko, které dodávají potřebné látky zvenku a doplňky stravy, které ji vyživují zevnitř. Vyvinuto a testováno atopikem.

1 640 Kč 1 770 Kč běžná cena