Recenze Protopan Complete

Protopan Complete

Byl jsem závislý na masti s kortikoidy, s Protopanem jsem ji mohl vysadit

Vyzkoušel jsem již mnoho krémů a BYL závislý na kortikoidech. Protopan užívám necelých 10 dní a kůže je jako znovuzrozená. Kortikoidy jsem za celých 10 dní nemusel použít, což se za poslední 3 roky nestalo!!!

Skvelý produkt aj prístup

Veľmi som spokojená ako s produktom, tak aj s celkovým prístupom a jednanim vašej firmy. Určitě možem len odporučit.

Atopický ekzém na rukou mi komplikoval práci s keramikou

S manželem (je nám přes padesát) máme poslední leta velké problémy s pokožkou na dlaních, já na celých rukou. Už po vypotřebování vzorků jsme zaznamenali zlepšení, krém navíc velmi příjemně voní. Zakoupila jsem proto celou velkou kompletní sadu manželovi jako dárek. Z velkého balení krému...

Svědění kůže a suchá pokožka? Po měsíční kúře úleva!

Po zhruba měsíčním užívání celého balíčku mám lepší kůži a lépe se mi spí. Rozhodně doporučuji všem, koho až do teď otravovalo svědění a nepříjemně suchá pokožka!

Po měsíční kúře Protopan mám lepší kůži a lépe spím

Velice se mi líbí, že se zabýváte nejen atopickou kůží, ale i důvody, proč tomu tak je. Po zhruba měsíčním užívání celého balíčku mám lepší kůži a lépe se mi spí. Rozhodně doporučuji všem, koho až do teď otravovalo svědění a nepříjemně suchá pokožka!

Na atopický ekzém u dětí pomáhají i doplňky stravy

Dcerka používá Vaše přípravky na atopický ekzém. Máme i řadu "péče zevnitř" a chci jenom poděkovat! Malá má pokožku po celém těle jako miminko, tak jak už dlouho neměla a po ekzému ani památky!

Kompletní sada Protopan začala hojit 13 let trvající atopický ekzém

Objednala jsem si u vás celou sadu Protopan. Stal se snad zázrak. Můj všemu odolávající atopický ekzém se začal hojit. Za 13 let trvajících nepříjemných projevů jsem přitom vyzkoužela nespočet "zcela zaručených" přípravků. Děkuji Vám za Protopan.

S kompletní sadou Protopan se mi rapidně se mi zlepšil stav kůže, i akné ustoupilo

Užívám kompletní péči o pokožku Protopan a rapidně se mi zlepšil stav kůže, i akné ustoupilo.

Ekzém, zhoršený vlivem stresu ve škole, kompletní řada sklěle zvládla

Už jsem učinila dříve jednu objednávku pro dceru a musím poznamenat, že fungujete neméně skvěle jako Vaše výrobky. Vaše výrobky jsou skvělé s takřka okamžitým účinkem a bez nežádoucích vedlejších reakcí. Naše první objednávka byla s ? co se týká výsledků, ale těmi jsme nadšeny - tedy hlavně...

Celá recenze Nataša Z.

Protopan mi pomohl, abych se z ekzému syna nezbláznila

PROTOPAN mi před 3 lety pomohl, abych se z ekzému syna už nezbláznila. Na popud mámy jsem objednala a výsledky? Ihned promaštěná pokožka, méně škrábání, syn konečně na mazání držel, neutíkal, mléko ani krém nesvědil, neštípal. Protopan mi hrozně pomohl, synovi usnadnil život, upravil psychiku....

Syn má silné alergie, pomohly až vaše přípravky

Výrobek jsem koupila synovi, který je od 20 let silný alergik a vaše produkty mu velice pomohly. Nic mu nezabíralo, až vaše přípravky.

Díky za vaše výrobky na ekzem a vstřícný přístup k zákazníkovi

Koupila jsem celou kompletní řadu Vašich produktů pro manžela, nejvíce mu pomohl promašťovací krém, je s ním velmi spokojený. A také Vám chci poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup k zákazníkovi.

Skladem Akce Doprava zdarma

Měsíční kůra 5 základních přípravků pro celkovou péči o atopickou pokožku. Obsahuje krém a mléko, které dodávají potřebné látky zvenku a doplňky stravy, které ji vyživují zevnitř.

1 640 Kč 1 770 Kč běžná cena