Recenze Protopan Complete

Ekzém, zhoršený vlivem stresu ve škole, kompletní řada sklěle zvládla

Už jsem učinila dříve jednu objednávku pro dceru a musím poznamenat, že fungujete neméně skvěle jako Vaše výrobky. Vaše výrobky jsou skvělé s takřka okamžitým účinkem a bez nežádoucích vedlejších reakcí. Naše první objednávka byla s ? co se týká výsledků, ale těmi jsme nadšeny - tedy hlavně dcera, ptotože po dlouhodobém klidovém stádiu se jí
po značném psychickém vypětí až stresu ve škole, aby vše zvládla podle svých představ, stav ekzému velmi zhoršil a nově se objevil i na bradě, což ji následně ještě více vystresovalo (je jí 18 a těžce to nesla jako velký a odolávající všemu kosmetický defekt). Ruce a brada vypadaly, pomalu jako u lepry a velmi těžce nesla nutnost chodit takto poznamenaná na veřejnost - další stres jen vše zhoršující. Ale zde nejen Váš krém, ale celá komplexní řada ve velmi krátké době vše skvěle zvládly bez jakýchkoliv viditelných následků. Ruce i obličej má opět ve výtečném stavu. Přeji hodně zdaru ve Vaší činnosti a stále širší řady nejen spokojených, ale přímo nadšených příznivců, zákazníků - atopiků.

Nataša Z.
Skladem Akce Doprava zdarma

Měsíční kůra 5 základních přípravků pro celkovou péči o atopickou pokožku. Obsahuje lokální krém a tělové mléko, které dodávají potřebné látky zvenku a doplňky stravy, které ji vyživují zevnitř. Vyvinuto a testováno atopikem.

1 640 Kč 1 770 Kč běžná cena