Protopan Local Cream

Syn měl na tváři ekzém, pomohl až Protopan Locan Cream

Protopan Local krém nás velice překvapil a nadchl. Náš syn Davídek míval na levé tvářičce ekzém, na který jsme vyzkoušeli spoustu krémů. Žádný nepomohl, až váš Protopan Local cream, který jsme mazali před spaním a po pár dnech bylo po ekzému.   Přikládám i synovo fotky před a po.

Celá recenze Veronika Novotná
Protopan Local Cream

Díky krému již nemám popraskané ruce

Chtěla jsem Vám poděkovat za Vaše produkty. Mám od Vás již třetí balení promašťovacího krému na ruce a jsem velmi spokojená,  již nemám ruce popraskané!!!   Nyní mám na zkoušku ještě nové tělové mléko a je také tak dobré jako krém.

Celá recenze Denisa Macková
Protopan Local Cream

Synovi se hned po první aplikaci zklidnila tvář

Synovi se hned po první aplikaci Local creamu zklidnila tvář, pokožka je jemná, pružná, nesvědí a není zarudlá. Oceňuji, že krém není parfémovaný a kůže na aplikaci dobře reaguje.

Celá recenze Šárka Popelková
Protopan Local Cream

Používám celou kosmetiku Protopan i když už nemám problém

Používám krém, sprchový olej, mléko na opalování, mléko na tělo, hlavně po opalování a vřele doporučuji. Všechny produkty jsou nesmírně příjemné. Krém je hutnější, ale krásně se vsákne, stačí malé množství.

Celá recenze Lenka Matějovská

Exém mám 30 let, šupinaté kůže mě krém zbavil okamžitě

Dobrý den, vzorek zkouším teprve dva dny. Nejvíce mě trápila suchá a olupující se kůže kolem nosu, úst a na bradě. Myslím, že jsem toho za tu dobu, co mám ekzém a to je téměř 30 let, vyzkoušela opravdu požehnaně. Nejen léky a masti na předpis od kožního lékaře, ale uchýlila jsem se i k babským...

Přestalo mě budit noční svědění, zánět se zklidnil

Ze začátku jsem tomuhle moc nevěřila. Zase další mastička, slibující kdovíjaký zázrak. Je ale fakt, že přes poměrně krátkou dobu používání (necelý týden) se ekzém výrazně zlepšil a to jsem ze dne na den vysadila kortikoidy. Přestalo mě budit noční svědění, zánět se úplně zklidnil, puchýřky...

Ekzém kolem očí krém dokonale promastil

Nedávno jsem vám posílala dotaz, zda máte k dispozici vzorek krému, jelikož jsem alergická na jakýkoliv krém na oční partie. Po nanesení krému mi víčka zčervenají, natečou, svědí. Napsal jste mi, že vzorky nemáte a tak jsem to riskla a objednala si vámi nabízený krém. Se strachem jsem se jím...

Local Cream mi přinesl úlevu od svědění

Atopický ekzém mě trápí celý život. Zatím jsem neobjevila nic, co by mi rychle a účinně ulevilo od příznaků. Již po prvním použití Local creamu jsem pocítila úlevu a po pár dnech kůže vypadala úlně jinak.

Protopan zatáhl otevřené rány a ulevil od suché kůže

Krém se mi hodně se osvědčil, po namazání jsem cítila, jak mi zatahuje otevřené rány a poté úlevu od suché kůže.

Akutní atopicky ekzém je po třech dnech pryč

Chci Vám moc poděkovat. Pracuji jako zdravotní sestra domácí péče. 12 let má dcera silný  atopický ekzém. Nic nezabíralo, jen chvilkově kortikoidy. Objednala jsem promašťovací krém a během 3 dnů je akutní ekzém pryč. Nikdy bych tomu nevěřila, ale stalo se. Získali jste v nás věrné zákazníky.

Protopan Local Cream

Atopická dermatitida mě trápila od 13 let, Protopan mě zbavil kortikoidů

Od 13 let trpím atopickou dermatitidou a zkoušel jsem snad všechny dostupné přípravky pro atopiky. Zkusil jsem si objednat promaštující krém a za 2 měsíce jsem přestal požívat kortikoidy.

Svědivá vyrážka na rukou mě trápila v zimě, namazání okamžitě přineslo úlevu

Také se připojuji s velice kladným hodnocením produktu Protopan Local Cream. V chladném období, především přes zimu mě trápí suchá kůže na hřbetech ruky, ale prozatím mi vždy pomohl klasický krém na ruce. Loni v zimě se to hodně zhoršilo - klouby rozpraskané do krve, suchá kůže i na dlaních,...

Skladem

Promašťovací krém na ložiska atopického ekzému a pokožky se sklonem k šupinatění a svědění. Rychle doplní potřebné látky pro tvorbu účinné kožní bariéry. Zvyšuje pružnost a odolnost pokožky proti zanášení nečistot a vzniku zánětů. Neobsahuje parfemaci a nedráždí. Vyvinuto a testováno atopikem.

298 Kč